У ЛЬВОВІ ЗАСНУВАЛИ УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ДОСЛІДЖЕННЯ ЩАСТЯ

29 травня 2019 року у Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація новозаснованого Українського інституту дослідження щастя (УІДЩ, The Ukrainian Institute for Happiness Research https://www.facebook.com/happiness.lviv/).

Фундаторами УІДЩ є співавтори книги «Планування щасливого життя» лікар, магістр ділового адміністрування, підприємець, бізнес-тренер і блогер Роман Пурій та кандидат філософських наук, доцент, письменниця, перекладачка і блогер Уляна Лущ. Саме під час роботи над книгою зародилася ідея створення інституту. «Заглибившись у дослідження щастя, ми побачили широчезний горизонт можливостей для ефективного вирішення проблем у різних галузях та на різних рівнях суспільного життя», – зазначила Уляна Лущ, заступник директора з наукової роботи УІДЩ. «У нашій книзі ми говоримо про те, як кожна людина може організувати та здійснити своє щастя, а завдяки інституту ми плануємо впроваджувати наші розробки у соціально-політичні та економічні проекти», – прокоментував Роман Пурій, директор УІДЩ.

Місією УІДЩ є розробка стратегій соціально-політичного та економічного розвитку українського суспільства. Серед завдань, зокрема, є: проведення досліджень феномену щастя із залученням методологічного інструментарію філософії, психології, соціології, антропології, економіки, медицини, нейронауки; розробка методик та практичних рекомендацій для підвищення ефективності бізнесу; проведення конференцій, науково-практичних семінарів та інших комунікаційних заходів; просвітницька діяльність через проведення тренінгів та воркшопів.

Зараз керівники УІДЩ активно займаються веденням перемовин про співпрацю з іншими науково-дослідними інститутами та бізнесом, а також налагоджують зв’язки з потенційними міжнародними партнерами. Пошук фінансування для нових проектів теж є одним із пріоритетних напрямів роботи у найближчий час. Крім того, незабаром студенти вищих навчальних закладів Львова зможуть вивчати авторський курс, присвячений філософії щастя.