“Людей праці – мають поважати”: Наливайченко відвідав Львів

11 березня, колишній голова СБУ та кандидат у президенти, лідер Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко влаштував відкриту зустріч із підприємцями ринку “Добробут” у Львові. Підчас зустрічі працівники обговорювали із Наливайченком найбільші проблеми та перешкоди для розвитку підприємництва в Україні.

“Людей, які працюють – мають поважати у цій державі. Я як президент, який прийде, повинен дати їм справедливість, безпеку та гарантії, що малий бізнес в Україні шанується, йому надаються пільги, а людям – можливість для самореалізації.”, – каже Наливайченко.

Слід зменшити для роботодавців оподаткування фонду заробітної плати, соціалний внесок, щоб вони могли платити людями більші зарплати. Також підприємцям потрібин захист – реєстрів, захист власності, захист від незаконних дій силовиків і правоохоронців. Вони повинні бути захищені від рейдерства”, – вважає Валентин Наливайченко.

Також він підкреслив своє особливо тепле ставлення до Львова.

“Я люблю львів’ян. Я повернув львів’янам Тюрму на Лонцького і вважаю, що ще багато нерохомості ми повернемо місту. Настав час, аби влада людям вже щось повертала. Я справді переконаний, що забагато заборгувала влада українцям і настав час справедливо повертати”, – додав Наливайченко.

Нагадаємо, що Наливайченко Валентин Олександрович – кандидат у Президенти України, делегований від партії “Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка “Справедливість”. 8 січня 2019 року його кандидатуру офіційно зареєстрували у ЦВК.