Як стати секс-символом: 6 простих трюків Емілі Ратажковскі

Емілі Ратажковскі якось поскаржилася в інтерв’ю, що продюсери «Фабрики мрій» не дають характерні ролі дівчатам типу неї. Але поки спекотна брюнетка скаржиться на складну професійну долю, число передплатників в її інстаграмі зростає, а червоні доріжки експлуатують її сексуальну харизму. Емілі блищить то в Каннах, то в Голлівуді, вражаючи відвертістю своїх нарядів, і підтверджуючи свій статус головного секс-символу серед моделей. Як саме Емілі змушує свою зовнішність працювати на цей образ?

1. Декольте.

Емілі знає краще за всіх, що в питаннях спокуси немає більш обеззброюючого прийому, ніж красиве декольте. В її випадку глибокі вирізи суконь на бретельках і майки з сорочками на голе тіло – це справжня зброя масового ураження. Щоб підсилити ефект, вона всіляко підкреслює ключиці і плечі – навіть виділяє їх хайлайтером і робить контурінг.

Емілі Ратажковскі фото elle.ru
2. Засмага.

Емілі молода і безтурботна, а тому поки не так боїться ультрафіолету, як її більш вікові колеги. Гарну шоколадну засмагу підсилює ефект роздягання, повних відв’язній чуттєвості: здається, вона сама насолоджується цим ексгібіціонізмом більше, ніж мільйони фанатів.

Емілі Ратажковскі фото elle.ru
3. Недбалі пасма або розпущене волосся.

Побачити Емілі з ідеальною укладанням «волосок до волоска» – завдання непросте. Зате вона майстер створення недбалих зачісок з вибилися пасмами. Також брюнетка дуже любить залишити волосся розпущеним, причому такими, немов тільки що встала з ліжка і забула розчесатися.

Емілі Ратажковскі фото elle.ru
4. Стрілки.

Драматичні стрілки в стилі актрис 60-х – фірмовий трюк Емілі, який вона дуже любить використовувати для червоних доріжок.

Емілі Ратажковскі фото elle.ru
5. Ефект вологої шкіри.

Крамольна думка про те, що матовість несексуальна, виявляється аксіомою, якщо відштовхуватися від протилежного: всі види світіння і вологої шкіри дуже сексі. Емілі знає про це краще за всіх, а тому адаптує цей тренд на всі лади за допомогою хайлайтерів і масел для обличчя і тіла.

Емілі Ратажковскі фото elle.ru
6. Вираз обличчя.

Як би тривіально це не звучало, але вираз обличчя «трепетної лані» в якості важкої артилерії теж працює: Емілі безсоромно експлуатує його, і, треба визнати, досить успішно.

Емілі Ратажковскі фото elle.ru
Емілі Ратажковскі фото elle.ru