І знову, Юра Дубневич обманює людей!

Інформуємо шановних читачів, що на результати нашого розслідування «За двома зайцями або чому Юра Дубневич, проти Свинарчуків не голосує?» відреагував сам герой публікації. Спочатку він нам зателефонував, а пізніше розмістив відповідний пост на фейсбук – сторінці групи «Жовква – моє місто» в коментарях під статтею.

Як бачимо, Юрій Володимирович просить нас, далі цитата: «Прошу редакцію уважно вивчати рішення районної ради! Звернень по даному питанню було два, одне з яких було проголосовано мною особисто та фракцією в цілому! Голосувати за питання аналогічного змісту вдруге не бачу сенсу. Додаю копію звернення, рішення та протокол голосування! Дякую.»

Дотримуючись високих стандартів світової журналістики ми із задоволенням виконуємо прохання пана Дубневича. Отож, Юрій Володимирович, після свого посту розмістив фото протоколів поіменного голосування його фракції, а також фото звернення за яке, він голосував.

Також, заступник голови Жовківської райдержадміністрації тотожні фото надіслав і нам. Де у зверненні, за яке голосувала його фракція, підкреслено помаранчевим фломастером текст в якому згадуються Свинарчуки. Це той самий колір фломастера, яким позначено прізвища в протоколі голосування депутатів партії Гриценка у Жовківській районній раді.

А тепер, шановні читачі, починається найцікавіше! Зверніть увагу, що на фото першого протоколу голосування, вгорі і від руки, написано: «Про підтримку звернень Львівської обласної ради».

І дійсно, як бачимо депутати Гриценка в кількості чотирьох осіб, проголосували за це звернення. І пан Юрій не полінувався, і особисто підкреслив текст де згадано Свинарчуків, таким чином, переконуючи всіх нас в тому, що він все ж таки голосував проти них!

Нема проблем. Редакція була готова вибачитись перед головою фракції Гриценка в Жовківській районній раді. Адже він (як ми думали), незважаючи на те, що працює в адміністрації Порошенка – не побоявся проголосувати проти його друзів. Тут тобі Юра, було би, як кажуть в народі – «респект і уважуха».

Та як говорить Майкл Щур, «але є одне але»… Коли нам телефонував пан Дубневич і давав свій коментар він наголосив на тому, що перше звернення за яке він не голосував було подано від фракції партії «Свобода». А він за їхні заяви та пропозиції, принципово не голосує і підтримує звернення, яке ухвалила Львівська обласна рада.

Тому, як і просив нас пан Юрій, ми ще раз уважно переглянули обидва документи. Знайшли звернення Львівської обласної ради і порівняли з тим, яке надіслав нам партієць Гриценка. І от, халепа – виявилось що вони зовсім не аналогічні, як у своєму дописі стверджував пан Дубневич, а це два різні звернення! В одному, Свинарчуки згадуються, а в іншому – відсутні!

Тож за яке звернення голосував Юрій Володимирович? Як пояснив голова фракції партії «Свобода» у Жовківській районній раді Богдан Юрдига, звернення – фото якого, виклав пан Дубневич на фейсбук сторінці «Жовква – моє місто» та надіслав нам в редакцію, підготовлено партією «Свобода»! І саме там, згадано Свинарчуків!

Воно ж, успішно було «провалено» на сесії не тільки Жовківської районної ради але і на сесії Львівської обласної ради! Щоб не дай Бог, наш головнокомандувач не образився і потім в наших чиновників, проблем не виникало.

Відтак, бачимо маніпулятивні спроби Юри Дубневича «запудрити» мізки людям і видати бажане за дійсне. З однієї сторони він викладає в інтернеті фото протоколу голосування своєї фракції та звернення за яке вони, ніби голосували. Підкреслюючи фломастером згадки про Свинарчуків. Тобто, показує нам звернення від партії «Свобода».

А насправді, підтримує звернення Львівської обласної ради де не має Свинарчуків! А є загальні фрази ні про що! І доказом того, що Юрій Володимирович нас обманює – є, як ми вже зазначали, напис в протоколі голосування, а саме: «Про підтримку звернень Львівської обласної ради».

Виникає питання! Чи наш Юра вважає всіх нас дурнями і телепнями? Навіщо було дурити народ і розказувати байки про те, що він голосував проти Свинарчуків, а насправді підтримав звернення де немає згадки про бізнес – партнерів нашого гаранта. Для чого створювати собі зайві проблеми, перебуваючи на державній посаді в структурі Петра Порошенка.

Тому, редакція залишається при своїй думці і ще раз наголошує, що Юрій Дубневич, особисто проти Свинарчуків, не голосував! А підтримував інше рішення, де вони не згадуються! Тому, вважає не доцільним вибачатись перед головою фракції партії «Громадянська позиція» в Жовківській районій раді, який не поділяє переконання свого партійного лідера – Анатолія Гриценка, який обіцяв «посадити» Свинарчуків.

Пан Дубневич може сказати, що помилився і переплутав звернення. Цілком вірогідно. І усвідомив він це лише тоді, коли голова фракції партії «Свобода» Богдан Юрдига в коментарях під нашою статтею на фейсбук – сторінці «Жовква – моє місто», обурився відвертою брехнею нашого Юри і описав, як все, насправді, відбувалося. А можливо він навіть не читає документи, які розглядають депутати Жовківської районної ради і голосує за те, як йому скажуть?

Колись був популярним фільм «Труффальдіно із Бергамо» за мотивами п’єси «Слуга двох панів». Сюжет про винахідливого юнака, який влаштував особисте щастя своїх господарів-панів та своє власне,

Так от, інколи пан Дубневич нагадує не дуже кмітливого Труффальдіно, який старається догодити своїм покровителям. Але чомусь постійно потрапляє в різні халепи або, як кажуть люди – «ростуть за ним золоті верби». Тут доречне ще одне російське прислів’я про рибку, яку хтось хоче з’їсти та не знає де сісти! Не будемо цитувати бо воно надто похабне.

На завершення! По людськи, навіть шкода Юрія Володимировича. Адже важко бути в двох іпостасях. Так може дійти і до шизофренії, коли не знаєш хто ти сьогодні – опозиціонер чи «великий начальник»? Критикувати владу чи захищати її?

Та все ж ми впевнені, що пан Дубневич якось дасть собі раду і нарешті вийде із свого роздвоєного стану. І все в нього буде добре, головне щоб більше не обманював людей!

PS. Якщо читачі не знають то інформуємо, що Свинарчуки це перше прізвище Гладковських…

Автор: Остап Голінка